Aina syrjintää

Mutta ei koskaan muiden auttamista ja solidaarisuutta
363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kertoo taas katkera haavoittuva narsisti

Äänestä
  • Vastenmielistä, että ei anneta opiskella ja työskennellä. Yhden päälle aina hyökätään. Henkilö jätetään yksin ja sitten ei voi onnistua.

    Ap saa kaiken paskan päällensä. Kiusaajat porskuttavat menemään työpaikoilla vaikka se on häirintää. Kukaan ei puutu heidän käytökseensä.

    Klonkku

    Äänestä

Suomalaisilta yrittää pyytää apua niin katkaisee välit. Narsistien toimintaa.

Kiltit ja empaattiset sen sijaan auttaa muita ihmisiä. Sitten heitä ei arvosteta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mutta ei koskaan muiden auttamista ja solidaarisuutta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu