Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Hyväilyä sinulle

Olisiko Hämeenlinnan läheltä miestä jonka kalua saisi hyväillä.
Saa ehdottaa en säikähdä, vaikka vähäisillä kokemuksilla olen.
47v HML
11228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

43v ukm myös hml. Olen todennäköisesti vers, ei kokemusta vielä. Kiinnostusta olisi.... 😉

Äänestä
  • Buaahaa nyrkkikyllikki mitäs olet. Mitäs olet yksinkertainen luuseri.

    Äänestä

  • Et varmaankaan ole Heinolan "kiva luotettava trolli"?

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Et varmaankaan ole Heinolan "kiva luotettava trolli"?

    Söpö ♥️

    Äänestä

20 km Hämeenlinnaan olisin bi ukm 60v voit hyväillä myös toisin päin. Sovitaan missä tavataan tulen sovitusti.

Äänestä
  • Levarilla vai sun autossa? Tuleeko vaimo mukaan?

    Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Levarilla vai sun autossa? Tuleeko vaimo mukaan?

    Ei vaimo mun autossa...

    Äänestä

Olisi jos rajoittuu siihen hyväilyyn.m49v

Äänestä
  • Pääsisitkö tänään vaikka motarin levähdys paikalle tampereen suuntaa, ainaskin oli käytössä osittain vielä vähän aikaa sitten. Ajellaan siitä vaikka vanhan tien varteen, tiedän rauhallisen paikan jossa voimme nauttia. Bi ukm

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Pääsisitkö tänään vaikka motarin levähdys paikalle tampereen suuntaa, ainaskin oli käytössä osittain vielä vähän aikaa sitten. Ajellaan siitä vaikka vanhan tien varteen, tiedän rauhallisen paikan jossa voimme nauttia. Bi ukm

    Mistä tiedät, ovatko nää kaikki sun reviiriä?

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Pääsisitkö tänään vaikka motarin levähdys paikalle tampereen suuntaa, ainaskin oli käytössä osittain vielä vähän aikaa sitten. Ajellaan siitä vaikka vanhan tien varteen, tiedän rauhallisen paikan jossa voimme nauttia. Bi ukm

    Ei onnistu lähiaikoina.Tulevaa viikkoa seuraavana onnistunee.Käyn toisinaan katsomassa näissä paikoissa, jos juttua löytyisi käsijuttuihin.m49v

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olisiko Hämeenlinnan läheltä miestä jonka kalua saisi hyväillä.
Saa ehdottaa en säikähdä, vaikka vähäisillä kokemuksilla olen.
47v HML

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu