Minulla on tietokoneella GTA Vice City ja etsin siihen netistä autoja, ja sattumalta löysin Yhden sivun josta niitä saa ladattua, mutta kun en oikein tiennyt minkä maalaiset nämä sivut ovat: http://tycoonsweb.rulez.cz/vicecity/auta.html
Niin ajattelin kysyä teiltä mihkä kansioon nämä autot pitää oikein tallentaa??
Niin ajattelin kysyä teiltä mihkä kansioon nämä autot pitää oikein tallentaa??
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei sillä oo mitään merkitystä. Sulla pitää vaan olla oikeet työkalut niitten tiedostojen purkamiseen ja siihen et saat asennettua ne uudet tiedostot jonkun vanhojen autojen tiedostojen päälle. Mut kannattaa aina tehdä kopiot niist alkuperäisistä autoista et saat ne takas jos tulos onki huono.
Ei niitä vanhoje päälle laiteta vaan pitää laittaa vain ne tiettyyn kansioon
hae www.gta3.net sieltä semmonen ohjelma ku img tool ja sitten avaat sen ohjelman ja etit sieltä models kansiosta tai jostain sen nimisestä ainaki sit ku oot saannu img toolilla sen auki. ni esim vaikka sabretur.txd ja sabretur.dff tuhoatne ja laitat sinne tilalle uudet ja muista ne pitää olla saman nimiset =) eikä yhtään sekavat ohjeet sulle =)
Mutta miten niitä tiedostoja saa poisttua ja lisättyä, kun en saa niitä millään pois/lisättyy??