Sofian projekti ei ota tuulta alleen

"haluan perheen ja läsnäolevan miehen"

Jostain syystä kukaan elättäjistä ei halua perustaa perhettä Sofian kanssa ja muutenkin ennen pitkää antaa hänelle kenkää.
10116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Jeff palasi kauniin ja sivistyneen vaimonsa luo.

Äänestä

Vaimo on yhtä surkea kuin Sofiakin. Serbialainen kullankaivaja, jota äijä sarjapettää koko ajan. Vielä ottaa tuon limanuljaskan takaisin.

Äänestä
  • Rillimiljonäärin vaimo ei ole tunnetusti iskenyt monia perheellisiä miehiä elättäjäkseen eikä ole saanut tuomiota huumerikoksesta. Ei ole mikään tunnettu golddiggeri eikä äänensäkään varmasti ole mitään vesikidutusta. Lisäksi mies on halunnut lisääntyä juuri tämän naisen kanssa. Sofian kanssa ei kukaan halua lisääntyä. Avioliitossakin Sofia teki abortin eli ei edes aviomiehensä halunnut lisääntyä Sofian kanssa. Sofia kertoi että aviomiehensä oli samaa mieltä asiasta kun Sofia halusi abortin, koska ei halunnut äidiksi. Sen kertoi syyksi.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Rillimiljonäärin vaimo ei ole tunnetusti iskenyt monia perheellisiä miehiä elättäjäkseen eikä ole saanut tuomiota huumerikoksesta. Ei ole mikään tunnettu golddiggeri eikä äänensäkään varmasti ole mitään vesikidutusta. Lisäksi mies on halunnut lisääntyä juuri tämän naisen kanssa. Sofian kanssa ei kukaan halua lisääntyä. Avioliitossakin Sofia teki abortin eli ei edes aviomiehensä halunnut lisääntyä Sofian kanssa. Sofia kertoi että aviomiehensä oli samaa mieltä asiasta kun Sofia halusi abortin, koska ei halunnut äidiksi. Sen kertoi syyksi.

    Nyt sitten Sofia viimeisimmässä sarjassa haukkui exät ja naiset jotka haluaa väkisten lisääntyä hänen exien kanssa. Käänsi asian niin päin että exien puolisot väkisten haluaa lisääntyä vaikka asia on tietenkin niin että Sofian exät nimenomaan halusivat lapsia noiden naisten kanssa, ei Sofian kanssa.

    Äänestä

Voi olla kaikkien etu ettei Sohvi lisäänny.

Äänestä
  • Miksi edes haluaisi lapsia. Teetätti kuitenkin abortin Sofia itselleen avioliitossa ollesaan vielä 3?

    Äänestä

Kyllä Sofia löytää oikean rakkaan vierelleen ja he perustavat perheen 🍀

Äänestä
  • Ikää alkaa olla jo likaa, jos aikoo tehdä lapsia Sofia.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Ikää alkaa olla jo likaa, jos aikoo tehdä lapsia Sofia.

    Kukas nyt on isä ehdokas Sofian haaveilemalle lapselleen ?

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Kukas nyt on isä ehdokas Sofian haaveilemalle lapselleen ?

    Sofia Belórf. En malta odottaa omia tulevia häitäni. Menemme ensi vuonna avioliittoon ja haluamme tehdä lapsen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

"haluan perheen ja läsnäolevan miehen"

Jostain syystä kukaan elättäjistä ei halua perustaa perhettä Sofian kanssa ja muutenkin ennen pitkää antaa hänelle kenkää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu