Laita vielä viestiä whatsappissa.
Yllätä mut ja
Anonyymi-ap
44626
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 44
Vanhimmat
Jospa sinä tekisit sen.
Miksi minä?
Joku puupää palstalta voi anonyymille laittaakkin.
Vuodesta toiseen sama horatsu
Mitä mitä yksäri, tällainen nimittely ei ole kovin kosher siellä sinun piireissäsi ja muutenkaan aapeeäijän kompulsiivinen infernaalisen kateuden kohteeksi maalitus on kärsinyt ymmärtääkseni inflaation, josta suurin osa on irtisanoutunut ajat sitten ja häpeä leijuu ilmassa vieläkin. Ta To
Elämää ymmärtävät elämän ymmärtäjät. Kaikki on niin kovin suhteellista. Hymähdys. Kyllä se siitä kun tarpeeksi teoritisoitte
Anonyymiltä anonyymisti anonyymille.
Sama meno jatkuu vuodesta toiseen.
Joo joka vuosi kyttäät aapeeäijän ketjuja monotonisen kommenttiraitasi kera. Eikö yhtään väsytä jo?
Kenelle?
Miehelle eräälle
Erämiehelle?
en minä viitsi. olenhan se pahansuopa. se paha nainen. se jolta kuuluu viedä yksityisyys ja elämä.
Mitä mitä sinä aapee sanoa, että sinäkin osaat suolata joko kiekoissa on tarpeeksi makua?
En tykkää enää yllätyksistä omalle tai toisten kohdalle. Eli ohisektori. Öitä, käsille töitä & makeita unia, johonkin jollekkin yhelle.
Toisten kannattais ehkä vetästä lapaan ennen kirjoittamista. Hyvä huomio aapee
En laita enää ikinä. Oon harkinnut hänen numeronsa poistamista, etten enää voisi lähettää hänelle mitään. Mietin, että jos hän jostain näkee että tein näin, hän ymmärtää sen väärin. Niinpä yritän vain olla lähettämättä.
Todennäköisesti ajattelee, että estit. Siltähän se näyttää. Itsekin harkitsen taas samaa, koska en saa käytännössä irl lähestyä häntä tunneasioissa ja sellainen kuristaa kurkusta päivä päivältä enemmän, enkä uskalla ylittää sitä, vaikka pari kertaa olen lipsunut.
sivusta been there, done that
Just joo aapeeäijä, no missä asioissa voit lähestyä häntä, jos et tunneasioissa- esim neigbourhood watchin vahtivuoroissa?
Kyllähän se varmasti yllättäis aika isostikin, mutta luulen sen menevän todennäköisemmin häirinnästä.
Tuolla perusteella mun ei kannata enää itsekään ottaa yhteyttä.
Jos sinulle tulisi paha mieli hänen yhteydenotostaan, niin sitten ei tosiaan kannata tehdä sitä.
Luuletko, että tulee paha mieli jos otat yhteyttä?
Hänelle tulisi mielestäni erittäin todennäköisesti paha mieli. Muiden tilanteesta en voi tietää.
Se on oma uskomus.
Onko sinulla omia uskomuksia tämän aapeeäijän identiteetistä ja siksi jankkaat sille? -TT
Joo muistan aapeeäijä mm sen balettitanssin kun esitit suunnattoman älykkäälle yleisölle "intiimeistä" kuvista ahdistunutta tänne aiheesta tilittävää naista ja reaktiot oli sanoisinko aika banaaleja. Kyklooppi kukisti pikselistä hui🥱
Sinun pitää estää se niin ei tule enää kuvia. Ei käynyt silloinkaan mielessä, että kilu äijä toteuttaa "peeversioitaan"
En taida voida.
Ei ole enää numeroa.
Selvä. Lopetetaan tähän. Ei mullakaan enää ole numeroa.
Mikä sinua estää järkkäämästä samaa yllätystä, jos kerran numero on tiedossa?
Paras kysymys tuli tässä
Ei ole enää numeroa.
Jos tiedät nimen niin todennäköisesti löydät somesta. Tai no minua ei löydä, koska laitoin sometilit tauolle, mutta useimmat löytää..
Niin kyllä aapeeäijä on nyt kaikille selonteon velkaa
https://youtu.be/Do8N98jnPbE?
Ei välttämättä Elina pitäisi siitä. Ja miksi aika on pysähtynyt 2022 vuoteen?
Kerrotko aapeeäijä lisää tästä historiikista tämän Elinan kanssa, oliko niin, että kyseessä on Yle is lääkäri, jonka olet tavannut kerran tai pari? Onko hän ehkä ollut nk oma lääkäri, joka on vaihtunut johonkin jamppaan hätäiseen sattuneesta syystä? Kerro edes jotain, on kato niin kuiva ketju
Voist myös ihana yllättää ja hyväksyä FB kaveripyynnön ❤️❤️❤️
Monta lokkia eriskummallisilla nimillä oon hyväksynyt päivystämään meemejä. Sivusta
Ettei kato murtautua tartte nk kansainvälisellä meiningillä
Aina syksyllä tekee mieli kummitella, halloweenin aikaan. Ghosts, u know.
Mikä on aapeeäijä tämä sovelluksia koskeva fethissisi? T naiselta
Leikittäiskö tupla hippaa kellarissa?