Minun olisi pitänyt

Helliä ja pussailla enemmän sinun kanssa. Nyt en voi 🤍
694
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

😭😭😭

Äänestä
  • 😥😥😥😥😥

    Äänestä

Minäkin halusisin tedä niin mutta minusta pääsee eroon helposti

1Äänestä
  • En minä halunnut eroon.

    Äänestä

  • Anonyymi-ap kirjoitti:

    En minä halunnut eroon.

    Kokeile vielä,miksi et halunnut eroon, mitä tapahtui

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Kokeile vielä,miksi et halunnut eroon, mitä tapahtui

    Ahdistavaa luettavaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Helliä ja pussailla enemmän sinun kanssa. Nyt en voi 🤍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu