Kellojen siirtäminen

Kellojen siirtäminen 😞, kun näin aikaisin Heräsin. Hyvä asiassa on se vain, että olisin saanut nukkua pidempään. Mutta Heräsin silti 😞.
371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt mitään kelloja siirretä vielä. Malta oottaa viel viikko.

Äänestä
  • Hups, kyllä niitä kelloja siirretään nyt. Sanoin yhdelle ystävälle, että kelloja siirretään lokakuun viimeinen sunnuntain vastaisena yönä ja että se ois nyt. Hän intti, että olen väärässä. Eipä antanut periksi ja uskoin häntä. Mut vasta tarkistin kalenterin, se tosiaan nyt on lokakuun viimeinen sunnuntai. Kyllä mä laskutoimituksia päässäni tein päivistä, mutta hän oli tiukasti sitä mieltä, että olen väärässä.

    Äänestä

mitäs siinä normi meno vaikutus 0 yhtään mihinkään kunhan tehdään jotakin vtun otsikoita ni onnettomat saapi klikkailla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kellojen siirtäminen 😞, kun näin aikaisin Heräsin. Hyvä asiassa on se vain, että olisin saanut nukkua pidempään. Mutta Heräsin silti 😞.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu