herkkyys on miehessä

erittäin maskuliinista, kunpa miehet ymmärtää tämän
18179
7Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Minä vain haluan olla yhdelle naiselle rakkain maailmassa. Ei minun tarvitse olla masku- eikä jyskiliininen, vain häben omansa.

1Äänestä
  • no minä kuolen kohta kuitenkin menisi kokonaan näkökyky niin voin samantien lähteä

    1Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    no minä kuolen kohta kuitenkin menisi kokonaan näkökyky niin voin samantien lähteä

    Mihin sä kuolet?

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Mihin sä kuolet?

    Aapeeäijä kuuluu varmaan niihin miehiin jotka ainakin melkein kuolee vtutukseen aivan tuota pikaa. Muistan en olla hienotunteinen

    Äänestä

Herkkyys on miehessä erittäin seksikästä myös

4Äänestä
  • ex vaimoni oli kova poika itkemään itke si

    Äänestä

"T. Keppostelia Teppo Maskusta".

Äänestä
  • Jumalan ihme ettet vieläkään oo lättyyn saanu

    Äänestä

Riittävän hyvin kun tuon ymmärtää, niin naiset ihastuvat liikaakin

1Äänestä

Aivan. Herkkyys on rohkeutta ja vahvuutta ilmaista itsensä toisille vaikuttavasti. Uhoava mies antaa välittömästi huonon vaikutelman. Herkkä, voimakas mies voi päästä tunteiden ja sydämen kautta jopa naisen ihon alle.

2Äänestä
  • Missä niitä on?

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Missä niitä on?

    Etsivä löytää tai sherlokki törmää.

    Äänestä

Clint Eastwood on sanonut vanhoilla päivillään, että machoilu on yliarvostettua. Sitten kun sen tajuaa, on liian myöhäistä. Tuo on monelle totta.

1Äänestä
  • Clintin tai jonkun muun tehtävä oli ja on poistaa machot pilaamasta muiden elämää. Hän on 96-vuotias, hyvä mies edelleen.

    Äänestä

Niin se naisillakin, herkkyys ja henkinen kasvu plussaa, vielä jos henkisen maailnan aistimuksille on kykyjä. M -N.

Äänestä

Kyllä meillä miehillä on herkkyyttä muta valitsette aina väärän miehen, sen joka näyttää kovikselle ja hän on juuri se joka ei herkkyyttään möytä koska haluaa olla se kovis.
Minä en näytä kovikselle, oon tavis. Ei ole tarve näyttää kovikselle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

erittäin maskuliinista, kunpa miehet ymmärtää tämän

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu