Että ikävä on kasvanut aika suureksi 😑
Pakko myöntää
Anonyymi-ap
23294
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Arvaa mikä muu, hhhmmmm
No mikä?
Se mitä tykkäät katsella kun se kasvaa, etkö sinäkin
Sinun mahasi.
Joo, lasten kasvua on ihan kiva seurata 😑
Oman lapsen kasvua on lapsen oikeuksien mukaan oikeus seurata. Lapsi tarvii vanhempaansa, jos tilanne ei ole ihan mahdoton. Tapaamiset järjestetään, ihminen voi siis erota kumppanistaan, mutta se ei tarkoita, että menettäisi oman lapsena. Sehän on ihan hullu ajatus, jos näin olisi. Aina mennään lapsen etu edellä ja lapsen etu on tuntea vanhempansa, se tukee hänen kehitystään. Se ei ole lapsen etu olla riitaisessa parisuhteessa.
Ja liittyy asiaan miten?
Todennäköisesti asia on mäin
Se mikä sulle tulee ekana mieleen, juurikin se, tunnetko jo sen,vain sinua se on odottanut jo pitkään, ei kiire minnekään,riittää kun olet siinä ja pidät kiinni
Vain sinua varten, odottanut jo pitkään sinua ja riittää kun olen vain siinä ja pidät kiinni, toivottavasti pian
Aika voimakkaitakin tuntemuksia tulee, jos en ole netissä.
Välillä sitten tulee kaikki tunteet vähän yhtäaikaa, tosi harvoin. 🌌
Pakkomyöntää, että olen vihdoinkin onnistunut etäännyttämään itseni ja kuollettamaan lähes kaikki ne tunteet.
Onneksi olkoon, mutta kenestä? Anna mä arvaan... oikea tietää!
Kaikkea hyvää elämääsi.
En ole se ”oikea tietää” palstamaskotti mutta liityn aloittajaan.
Kiitos! Samoin sinulle!
Nyt on sellainen olo et tahtois vaan halia ja pusia toista loputtomasti.
Minulla ei ole koskaan ollut tuollaisia tunteita enää sen jälkeen, kun kauan sitten erosin! En enää koskaan halua seurustella kenenkään kanssa! Pelkkä ystävyyssuhde vain muutaman vuoden ikäerolla on minun näköistä elämää!
No voi voi
Nii aatella 😑
12cm?
Kai silläkin jotain tekee 🤔 älä huoli.
Mun naamakin on jäänyt jo tällee 😑