Tattia hakkaava matu

Valtaosa suomalaisista naisista (n. 70-80%) haluaa näitä tänne lisää rajattomat määrät, koska niillä on "hätä"...
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vihreäthän ehdotti äänestysoikeuden poistoa eläkeläisiltä, mutta pitäisikö se ennemmin poistaa tällaisilta isänmaan pettäjiltä, jotka haluavat avoimet rajat ja joiden mukaan kaikilla on muka joku oikeus tulla tänne?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Valtaosa suomalaisista naisista (n. 70-80%) haluaa näitä tänne lisää rajattomat määrät, koska niillä on "hätä"...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu