M-mies voi olla sekaantumatta

Toisten asioihin! Kiitos!
30324
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

Kyllä ja samoin ystävänsä T mies

Äänestä

M vois lopettaa

Äänestä
  • Kiusaamisen

    Äänestä

  • Maijakaisa

    Äänestä

Luulee että naisia saadaan kiusaamalla törkeästi hahhaaa

Äänestä
  • Komppaan

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Komppaan

    Samoin minä!

    Äänestä

Onko täällä sellaisia akkamaisia ukkoja, jotka sekaantuu toisten asioihin?
Kai se on sitten tätä nykyaikaa, että miehet alkaa muistuttaa entisaikojen sentraalisantroja. Hyi hyi heitä!

1Äänestä
  • On täällä paljon toisten asioihin sekaantuvia naisiakin.
    Ja naisen muisti on usein parempi.Vanhoja kaunoja jne.

    Äänestä

Mä taas toivon, että yks M vihdoinki tietäis, mitä porukat on vuoskaudet puuhaillu sen nenän edessä.

Äänestä
  • Voisitko kenties kertoa tälle M- henkilölle? Koska jos tiedät ja sallit asioiden tapahtuvan, et ole yhtään sen parempi.

    2Äänestä

Mikko ja Tero

Äänestä
  • Rauhanen

    Äänestä

ei sille mahda mitään kenelle sydän edelleenkin kuuluu. se ei katso mitään ei sukupuolta ei mitään kun rakastuu. parhaimmillaan vtun eufoorista ja mahtavaa. siksi en pysty koskaan unohtamaan enkä pysty rakastumaan kehenkään enkä halua antaa itseäni kellekään muulle. siinäpä se. joten joo olkaa vttu mutta paras tietää että mä en todella ole unohtanut. leikkikää vtun kotia

Äänestä

XDDD

Äänestä

Ei se pysty siihen.On hyvin sairas mies.

1Äänestä
  • Niin olen sen tiennyt olevan!

    1Äänestä

Onko T joku ambulanssikuski?

Äänestä
  • No ei tosiaan oo. Taitaa olla jonkin sortin "nörtti" , myös metallihommia joskus tehnyt. Nyt tekee hämärähommia!!

    Äänestä

M sulla on varmasti mahdollisuus löytää sinulle sopivan parisuhteen, kun opettelet ensiksi käyttäytymään ja arvostamaan naisia. todennäköisesti tulet silloin onnistumaankin suhteessa paremmin. Mutta olet sössinyt asiasi minun silmien edessä jo niin pahasti, että meistä valitettavasti ei ikinä tule mitää. Jätä minut rauhaan, äläkä sotke minun asioita enempää. Kiitos!

1Äänestä
  • Noihin sanoihin voin täysin itsekin samaistua! Minä tarvitsen uuden turvallisen ystävän ja sellaisen ihmisen johon voin luottaa!

    Äänestä

  • Puhut omasta puolestasi näemmä, älä odota mitään häneltä. Hän on jo varattu.

    1Äänestä

Haluaa vaan huomiota niinkuin kiusaajat yleensä.

2Äänestä

Mikko?

Äänestä

vedäksä viä viagraa jarno

Äänestä
  • Kyl se vetää, suoraa "Valtionkonttorin pöntöstä".

    Äänestä

ennusteet tyttöist 180cm65kg

Äänestä

imekää pikkuhintit mailoja

Äänestä
  • Ihan sama mitä tekevät, kunhan pysyvät minusta kaukana!

    Äänestä

  • Anonyymi00028 kirjoitti:

    Ihan sama mitä tekevät, kunhan pysyvät minusta kaukana!

    Susta pysyy jopa homotkin kaukana 😆

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Toisten asioihin! Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu