Estit siellä? Miksi
Miksi suutuit ja
Anonyymi-ap
14262
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
En mä ole ede suuttunu silloin jos kunnestän numeron pitää vaan toinen saada tajuamaan että mua ei kiinnosta
Tuota mietippä nyt vähän oikeasti.
En ole estänyt yritin innokkaimpia pidätellä koska tarjous kahveja oli vaan muuta paketti enää jäljellä sori jos et saanut yhtään.
Ei minuakaan kiinnosta yhtään panosuhteet. Vain pelkät ystävät ovat tervetulleita. Sellaiset, jotka osaavat kommunikoida kasvotusten ja jotka eivät kirjoittele nettiin kaikkien reposteltavaksi. Pelkkää panosuhdetta vailla tunteita etsivät kylmät ja itsekkäät narsistit estän heti. Jos on numero, etkä soita etkävastaa vaan kirjoittelet vaan nettiin niin se on goodbye.
Liikaa epäluottamusta.
Ei vaan kiinnosta vittuakaan ja on miljoona kertaa parempaa tekemistä
Teidän temppunne porukan kanssa oli vaan liikaa, ymmärrät varmaan itsekin että tuollaisesta suuttuisi kuka tahansa
Estin missä?
Tiktokissa minut esti söpöliini.
Jaha aapeeäijä on taas pommittanut jotain somemirkkua. Mikä siinä aina meneekin pieleen? Jännä. T naiselta ikävä tuottaa pettymys aloituksen lajin suhteen
En ole estänyt
M
Koska olet lapsellinen pelle osaatko edes miettiä otseäsi miten käyttäydyt olet niin tyhmä ettet varmasti osaa
Kenelle kirjoitat? Anna kirjain.
Relax baby.