6230i ja mp3:n siirto

Miten biisit saa menemään suoraan muistikortille eikä puhelimen muistiin? Siirrossa käytän kannettavaa... nokialaisen ohjeissa sanottiin että siirrot pitäisi tehdä E-asemalla? Miten sellaisen teen kun sellaista ei ole? Pitääkö asema luoda?

Kiitoksia valmiiksi jo avusta!
3574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen juuri ostamassa samanlaista leikkikalua kunnon lisämuistin kanssa. Johan on markkinat, kun kännykässäkin pitäisi olla E-asema =)

Mitenkähän on virusten kanssa, kun Nokian sivuilla olevissa käyttöohjeissakin varoiteltiin haitallisista ohjelmista... Varmaan saisivat valmistajat alkaa kiinnittämään huomiota pöpöihin.

Äänestä

Saakeli ostakaa tietokoneeseenne muistikortin lukija, ja sillä lukijalla soittarit muistikortille valmiiksi, ja sitten ei kun vain laittaa ne soittoääneksi.

Äänestä

Asenna Pc suite koneelle (jos ei ole), avaa proggis, tee näin: 1. siirrä musiikkia 2. matkapuhelin juuri E: auki 3. lisää 4. siirrä matkapuhelimeen 5. kortilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:-) kirjoitti:

Miten biisit saa menemään suoraan muistikortille eikä puhelimen muistiin? Siirrossa käytän kannettavaa... nokialaisen ohjeissa sanottiin että siirrot pitäisi tehdä E-asemalla? Miten sellaisen teen kun sellaista ei ole? Pitääkö asema luoda?

Kiitoksia valmiiksi jo avusta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu