Pihtaavaa akkaa ei jaksa pitkään katsella

Pihtari pihalle ja kunnollinen eukko tilalle.
968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Mitä moisella edes tekee

Äänestä
  • Ei sinun tarvikkaan mitään tehdä!

    1Äänestä

No niin, siitä sitten vaan toreille ja turuille etsiskelemään uutta.
Vai eikö metsästys toimi?

1Äänestä

Kauanko on kestänyt?

Äänestä

Aijjai, onkos hänellä jo 40 mittarissa?

Äänestä
  • Sitten on kyllä "parasta ennen" aika jo täyttynyt hyvän aikaa sitten .

    Äänestä

  • On joo..

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    On joo..

    Nonni! Uutta kehiin. Eihän tuolla mitään tee.

    Äänestä

Pillerit naamaan ja silmät kiinni, kyl sieltä joku ihana sut ottaa syleilyynsä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pihtari pihalle ja kunnollinen eukko tilalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu