Ihana, mitä olet syönyt tänään

Kai kuitenkin syöt riittävästi ja terveellisesti? Onhan sulla linjat kunnossa, niin ei tarvi ainakaan niin tarkkana olla.

💛🔥🔥🔥💛
23322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Missä katselet hänen linjastoaan?

Äänestä

Yhden herneen!🤣

1Äänestä
  • 😆 👍🏻

    Äänestä

  • Veditkö senkin nenään?
    Sivusta ähäkutti

    Äänestä

Olet kuuma minkä painoksensa tahansa❤️ koska oot hyvännäköinen kasvoiltasi. Tiedä tulet tulevina vuosina vain komistumaan, koska suunta ei ole kuin ylöspäin. Tätä tavoitellessa 👍🏻🫶

1Äänestä

Kahvilla eletty tämä päivä.

Äänestä

Kaurapuuroa, kanakastiketta ja riisiä, rahkaa, sekä leipää👍

Äänestä
  • Kanakastiketta, jossa ei ollut kanaa? Vähän ehkä kuitenkin.

    Äänestä

pzkaa syön

1Äänestä

Liika tarkasti syöminen on tylsää 😊

Äänestä

Linjat on siksi kunnossa, kun juurikin katsoo mitä syö.

Äänestä
  • Älä kuitenkaan syö liian vähän. Vaarana aliravitsemus.

    Äänestä

Olen syönyt, älä huoli😘olen pulleahko joten pitää laskea kaloreita😃

Äänestä

Kaivattu on henkisesti ihanin.

2Äänestä

Makaronimössöö, kahvia ja suklaata.

Äänestä
  • Makaroni ei ehkä ole monipuolisin ravinnonlähde.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Makaroni ei ehkä ole monipuolisin ravinnonlähde.

    Voi että. Muiden syömisten kyttääminen anonyyminä ei ole ehkä kovinkaan kehittävää.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Voi että. Muiden syömisten kyttääminen anonyyminä ei ole ehkä kovinkaan kehittävää.

    Ei ole tarkoitus loukata.

    Hyvää yötä!

    Äänestä

Silloin kun ruoka ei maistu ollenkaan, voi syödä mitä vaan. Hampurilaisen, pannacotan tai vaikka susia. Muuten olen aika tarkka siitä, mitä laitan suuhuni. Kantsu kun jäi pois, ei ruoka oikein maita. Tällaista minä noudatan, yritän syödä joka päivä edes jotain. Ällön makeeta oli se pannacotta, mutta kaiken söin. Pari käytännön asiaa kun saan hoidettua, niin eiköhän tämä tästä taas lähde. Olen kyllästynyt ennen kaikkea kaikkeen.

Äänestä

Kukahan on keneltä kysyt? 😅

Äänestä

Sinut

Äänestä

Tein perheelle jauhelihastroganoffia keitettyjen perunoiden ja salaatin kanssa. Junttiruokaa tänään, mutta kukaan perheestä ei ole, eikä ole koskaan ollut ylipainoinen.

Äänestä

Kaurapuuroa, pensasmustikoita, suklaata, puffetin, kanasalaatin, kalkkunaleikkelettä.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kai kuitenkin syöt riittävästi ja terveellisesti? Onhan sulla linjat kunnossa, niin ei tarvi ainakaan niin tarkkana olla.

💛🔥🔥🔥💛

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu