Mielipiteitä

Kertokaa käyttökokemuksia seuraavista patjoista.
Air mat 7.5 DLX koko 182x65 paksuus 7.5 cm.
Kestääkö käyttöä, onko helppo puhaltaa täyteen yms.?
Miten pieneen rullaan saa pakattua?

Artiach micro-lite, koko 190x60 cm, paksuus 3cm.
Onko helppo tyhjentää ja rullata kasaan? Kestääkö käyttöä yms.?
1351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Expediä käytetty jonkin verran. On kestänyt ihan hyvin, jopa koiran kävelyn päällä. Ensimmäinen tosin meni vaihtoon venttiilin vuotamisen takia. Melko nopeasti puhallettavissa täyteen. Pakkauskoko todella pieni. Mukava nukkua mutta kääntyillessä äänekäs.

Miinuspuolena tällaiselle herkästi palelevalle että tuntuu kesälläkin vähän viileeltä. Untuvaversio tietysti auttaisi ;-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


J-PS kirjoitti:

Kertokaa käyttökokemuksia seuraavista patjoista.
Air mat 7.5 DLX koko 182x65 paksuus 7.5 cm.
Kestääkö käyttöä, onko helppo puhaltaa täyteen yms.?
Miten pieneen rullaan saa pakattua?

Artiach micro-lite, koko 190x60 cm, paksuus 3cm.
Onko helppo tyhjentää ja rullata kasaan? Kestääkö käyttöä yms.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu