RS6 580hv 820nm 3,8sec

41712
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

puuttuu raha...

Äänestä

Mutta rumahan se on kuin mikä. Siitä ei pääse yli eikä ympäri. Kuten joku sanoi hyvin niin niistä osista jotka putoavat vw:n ja skodan linjoilta tehdään audeja : )

Äänestä
  • sitte hienoja?!?! Aivan hirveen näkösiä luomuksia.

    Äänestä

Mitäköhän perhefarkkua tossa on, kun takapenkit on poistettu, turvakaaret, edessä kupit, ei ilmastointia, ei stereoita... Autoa on kevennetty yli 300kg. RS6:t ovat herrasmiesten matka-autoja, ei urheiluautoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ferrari raper? kirjoitti:

http://www.einszweidrei.de/audi/mtmrs6cs2005-1.htm

Kova peli, perhefarkuksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu