Ei asiaa Kanarialle

Nyt on Kanarian saaretkin tuhottu ja valloitettu afrikkalaisten toimesta.
Ei voi suomalainen Turvallisesti matkustaa sinnekään.
7<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Suomalaiset ensimmäisenä ryöstetään ja listitään.

Äänestä

4:ssä päivässä yli 1500 malilaista saapunut kanariansaarille.

Äänestä

Laivaan ja takaisin mistä tulivat, Suomi antaa heti hatkat paperittomille.

Äänestä
  • Pertikin hyysäyslaivaanko?
    Oletko jo vaihtanut uskontoa?

    Äänestä

  • Anonyymi-ap kirjoitti:

    Pertikin hyysäyslaivaanko?
    Oletko jo vaihtanut uskontoa?

    Vigeliuksen mukaan Suomessa ei ole enään yhtään laitonta paperitonta, ei päiväkään ettei anna ohjeita maahanmuuttoon, maahanmuuttajia on haalittava jostain lisää ihan että riittää toimintaa.

    Äänestä

Kännikala-suomlaiset sen on tuhonneet.

Äänestä
  • No kannibaalit hoitavat ongelmasi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt on Kanarian saaretkin tuhottu ja valloitettu afrikkalaisten toimesta.
Ei voi suomalainen Turvallisesti matkustaa sinnekään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu