ja siellä haettiin muitaakseni etelä afrikkaan "sotilaita". Eli jos ei halua tai pääse rauhaturvaajaksi niin eikö voisi meennä eläimiä suojeleen. Vaikka varmaan on vaarallisempaa kuin rauhanturvaajana olo. Eikä palkkakaan ole suuren suuri, luulisin, jos on ollenkaan. Itse voisin hyvinkin hakeutua jos olisin mies ja vielä kaikinpuolin muutenkin fyysisesti terve.
Harkitkaapa, jos kaipaa vaihtelua.. eikä raha ole kaikki kaikessa.
Katsoin wildaid
sivuja
3
1234
Vastaukset
- instanssi
sinne väkeä värvää?
- Jaa
en ole perehtynyt sivistyssanoihin, mutta tämä luonnonuojelujärjestö joka tapauksessa.. kait se sillä nimellä liikkuu. Sieltä kun käyt lukemassa. En ole mikään enkkunero. Löytyy kohdasta job.. vai jobs.. Siitä tuli ohjelma tv:stä yhtenä päivänä.
- kessunretku
Tää vastaus on sinulle kai vähän myöhässä. mutta jos ketä kiinnostaa, niin osoite on www.wildaid.org
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311374
- 103889
- 75713
- 51605
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15533ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..35432- 26399
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175394