ja siellä haettiin muitaakseni etelä afrikkaan "sotilaita". Eli jos ei halua tai pääse rauhaturvaajaksi niin eikö voisi meennä eläimiä suojeleen. Vaikka varmaan on vaarallisempaa kuin rauhanturvaajana olo. Eikä palkkakaan ole suuren suuri, luulisin, jos on ollenkaan. Itse voisin hyvinkin hakeutua jos olisin mies ja vielä kaikinpuolin muutenkin fyysisesti terve.
Harkitkaapa, jos kaipaa vaihtelua.. eikä raha ole kaikki kaikessa.
Katsoin wildaid
sivuja
3
1197
Vastaukset
- instanssi
sinne väkeä värvää?
- Jaa
en ole perehtynyt sivistyssanoihin, mutta tämä luonnonuojelujärjestö joka tapauksessa.. kait se sillä nimellä liikkuu. Sieltä kun käyt lukemassa. En ole mikään enkkunero. Löytyy kohdasta job.. vai jobs.. Siitä tuli ohjelma tv:stä yhtenä päivänä.
- kessunretku
Tää vastaus on sinulle kai vähän myöhässä. mutta jos ketä kiinnostaa, niin osoite on www.wildaid.org
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",335231Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1442455- 1452153
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee541957Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171820"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571327Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1761144Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää75985Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.314894Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa172830