Otan sen kopeloitsijan

Muitakaan saa tämmösenä.
1267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Sinulla sentään on joku joka valita...

1Äänestä

Missä olet, tulen tyrkylle

Äänestä
  • Otan vaikka sinut siitä.

    1Äänestä

  • Anonyymi-ap kirjoitti:

    Otan vaikka sinut siitä.

    Sua kopeloinut joku, missä ja miksi jos saa kysyä?

    Äänestä

Et taida enää saada häntäkään.

1Äänestä
  • Miksi en saisi? Ei hän palstalla käy.

    1Äänestä

  • Vihaan sinua.

    Äänestä

  • Olet paha ihminen!

    Äänestä

  • Jätä minut rauhaan kiusaaja.

    Äänestä

  • Saan minä hänet. Komea ja roteva mies on. Iso vehje pullottaa farkuissa.

    1Äänestä

  • Anonyymi-ap kirjoitti:

    Miksi en saisi? Ei hän palstalla käy.

    Mistä tiedät ettei käy

    Äänestä

Nyt lopetat tuollaiset...

2Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muitakaan saa tämmösenä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu