haluisin tietää että onks se totta et jeremyllä olis muka tyttöystävä suomesta??? vai oliks se vaan joku vitsi.
jeremy sumpter
utelias
10922
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Soita sille jos niin kovasti kiinnostaa:
9700-tyhmät teinitytöt
eikä siit tartte heti alkaa raivoon. luin ton yhen jutun ja siin sanottiin niin et sil olis muka suomalainen tyttöystävä niin en oikein voi uskoo et sil olis. saa sitä kai kysyy jos joku sattuis vaikka tietää. mut miks tarttee edes vastata jos ei kuitenkaan oo mitään muuta kerrottavaa kuin haukkuminen.ajattelinpahan vaan
Kuka täs on haukkunut, kunhan kerroin numeron josta voi löytyä tietoa, juu nou.
sori!mut aattelin kertoo vaan oman mieli piteeni.vois kyl se olla tottakin ,mut sen dvdn lopussa vaan sanottiin että rachelilla ja jeremyllä olis jotain juttuu...mut iha sama.mistä sä oikein luit sen et sil olis suomalainen tyttö ystävä?
siis haloo!!!jeremyn suhteet EI kuulu meille vaan se on sen oma asia.yhen huhun mukaan sillä ja rachel hurd-woodilla oli peter pan elokuvan kuvausten aikana jotain juttuu.
berenika,miksi oot niin kärttynen?ja jos et tiiä,niin ei mitään.mut jeremyllä ei ole tyttöystävää,ei suomessa,ei englannissa,eikä los angelissa,noin=)
iida hyvä,oon kärttynen muuten vaan,ja kiitti tiedoista
jeremyllä ei ole tyttöystävää...tai niin se ainakin sanoo yhessä haastattelussa.anteeks ton,berenikan jutuista,sillä on noita ns.suorapuheisia päiviä,jolloin se on ärsyttävä.ja jeremystä vielä,kun se löytää jonkun tytön siinä pitää olla jotain eritystä.niin ja sori vielä...=)
On kai joo, nimittäin mä olin amerikassa, se käveli jonku tytön kans menin pyytämään nimmaria, ni sit sen tytön kännykkä soi, ja se vastas jotai, että "vihdoinki sä soitit", sit se anto pusun jeremylle ja lähti kävelemään jonnekkipäi. Tä on sit täyttä totta!!!!! En ensi itekkää uskonu silmiäni.
täällä me ollaaan hahahahaa :D:D:D:D