Näyttelijät ja fanit

Lukevatko kuuluisat näyttelijät amerikassa fanipostejaan itse myös?
6462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
-SleepingBeauty-

Äänestä
  • ketkä osaa lukee... :D

    Äänestä

  • ne.. kirjoitti:

    ketkä osaa lukee... :D

    Siis kaikki näytteljät lukevat fanipostinsa ,jotka vain osaavat lukea?xD

    Äänestä

koska heillä ei riittäisi millään aikaa lukea kaikkia saamiaan kirjeitä. Se on vähän niinkuin lottovoitto, kun saisi jostain tiedon siitä, että kyseinen näyttelijä on ylipäätänsä nähnyt kirjeen.

Äänestä

saattaa lukea.Yrittää vastata.Ainakin kaikki aidoimmat tähdet..joille fanit on tärkeitä. Varsinkin jos kirje on fiksu..ei mitään rakastan sua-juttuja.
Itse olen nuorempana lähettänyt fanipostia ja sain vastauksen!Lyhyen mutta kuitenkin!Meinasin kuolla onnesta.

Äänestä
  • annoitko sille tähdelle suon sähköpostiosoitteesi, vai miten se lähetti sulle takaisin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Lukevatko kuuluisat näyttelijät amerikassa fanipostejaan itse myös?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu