toivomus

Toivon, että täällä lopetettais noiden muiden merkkien haukkuminen. Keskitytään pösöön.

Itse olen omaan 406:een tyytyväinen.
5417
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

näin on..muuten koko foorumi täyttyy vain "naljailijoista" ja sitä mukaa asialliset keskustelijat siirtyvät pois. Huumorikin on keventävää -naljailu asia erikseen.

Äänestä

Kannatetaan!

-Toivoisin että kaikki ymmärtäisivät että muiden merkkien haukkuminen ei kuulu tänne palstalle.

-Toivon myös että muiden merkkien edustajat jättäisivät myös pösöjen haukkumisen.

-Ja pääasia tällä palstalla ovat edelleen pösöt. Muille keskusteluille ovat muut palstat

-Niin ja aukaiskaa kaikki pösöistit nyt sanallinen arkkunne, kehittävää keskustelua kaivataan!

Äänestä
  • - Toivon, että myös Pösöön pettyneet voivat rauhassa kertoa kokemuksistaan ilman, että leimataan provoksi.

    Äänestä

  • sdgsd kirjoitti:

    - Toivon, että myös Pösöön pettyneet voivat rauhassa kertoa kokemuksistaan ilman, että leimataan provoksi.

    Mutta muita merkkejä ei minusta tarvitse kauheesti mainita ;)

    Äänestä

Elikkä pitäisi haukkua vain Pösöä, käyhän sekin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pesosen pösö kirjoitti:

Toivon, että täällä lopetettais noiden muiden merkkien haukkuminen. Keskitytään pösöön.

Itse olen omaan 406:een tyytyväinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu