Katsokaahan Suurta Seikkailua ja erityisesti Taru Valkeapäätä. Kaikki kuvakulmat ovat valittu niin, ettei Tarun maha näy. Alkujaksoissa näkyi pariin otteeseen Tarun maha, ja se näytti pullottavan... Nyt Taru pitää löysiä paitoja ja takkia mahan peittona.
Taru Valkeapää
Suuri Seikkailija
133516
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mitäs sitten?
että, taitaa olla pieniin päin.
Onnea vaan tai sitten ei! Jos Taru on vaan
muuten ruvennut diggaamaan väljempää tyyliä.
Olen huomannu ihan saman... Ja kyllähän se Taru selvästi odottaa... kiva juttu :))
Naistenlehdissä (esim. Annassa oli alkukeväästä kuva Tarusta ja huomasi sen jo siitä että vatsassa taitaa olla asukki...).
Ja jottei siellä ala kätinät, niin olen itse ollut myös raskaana pari vuotta sitten joten tiedän miltä raskaanaolevan massu näyttää :))
todellakin järkevää tekemistä vailla että viitsii ja ehtii tutkia jonkun idioottikanavan älyttömän "ohjelman" tekoiloisen "juontajan" kehon mahdollisia muutoksia ja vielä kirjoittaa siitä julkisessa forumissa!
Se on taatusti ärsyttävin juontaja ärsyttävimmässä ohjelmassa.. argh!
Olen samaa mieltä koko ohjelmasta ja varsinkin sen vetäjästä, uhh!!
Kuinka moista roskaa viittii edes kattoo, onneksi on noita muita kanavia, ettei tarvii hänen vetämää ohjelmaa ja häntä itteensä kuikuilla.
Että joitakin voi kiinnostaa, onko hän raskaana vai ei, uskomatonta!!!
Ärsyttävä persoonallisuus
Nii !!!
onneks tulee jalkapalloa !!!!
SE SEN NILS ASLAK VALAKEEPÄÄN TYTÄR?
tiedän että jotain valkoista mönjää valuu
Taru Valkeapään pillu aukosta!!
Minä olen raskaana,en ole mikään läski.Ja sen takia mahaa ei näytetä kun muuten minä en näkyisi kunnolla,sen takia edes jalkoja ei näytetä.
Katsokaa Suurta Seikkailua.
esiintyä minuna minun sijastani?! Siis MINÄ olen raskaana, aivan yhtä raskaana kuin olen vaatimaton. Jos en olisi vaatimaton olisin raskaana... siis tarkoitan että ainoastaan vaatimattomuuteni ylittää raskauteni... tuota, siis jos on raskaana, ei voi olla niin vatimaton kuin MINÄ!
Voi vide, olisinpa pysynyt vain Hugon kanssa niin en nyt olisi raskaanakaan, luulisin!
Taruhan mentoroi näitä uusia juontajia nykyään. Ja on ihan jees äiti.