APUJA! oon käyttäny viikon noita eidmer tuotteita, liuosta ja geeliä, eikä ne tunnu hirveesti auttavan :( oon kohta hukassa, kun finnejä vaan tulee ja tulee.. miten pian ne auttaa, ja onko ylipäätänsä kellään ees auttanu?? tuntuu et tulee lisää. tosin voi vaikuttaa sekin, kun oon tässä viikon aikana popsinu puolikkaan suklaalevyn, sipsejä, käyny grillillä.. karkkia oon syöny.. kai nekin jotain vaikuttaa??
hei nyt apua!WIDMER.
finninassu
3441
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Itse en ole kylläkään kyseisiä tuotteita käyttänyt ja ei ole sitten niistä kokemuksia. Mutta olen ollut kuukauden syömättä suklaata, vain yhtenä päivänä viikossa hieman hedelmäkarkkeja ja muutenkin olen katsonut tarkaan, mitä syön. Olen yrittänyt välttää rasvaista ruokaa ja kaikkia herkkuja. Nyt on alkanut iho näyttämään hieman paremmalta, siihen menee aikaa. Jos syöt vaikka sen puolikkaan suklaalevyn, ei sen pitäisi tulla naamasta ulos vielä ainakaan pariin viikkoon, iho on aika "hidas".
ite oon kyseisiä tuotteita käyttäny...ja todennu ihan hyviksi!! lios on tosi tehokas ja se mulla ainakin poisti pienimmät finnit! ihonaslasiin se ei kuitenkaan auttanu joten niihin kokeilin geeliäkin!! tän yhdistelmän totesin kuitenki loppuenlopuks aika rankaks iholle, koska iho kuivu tosi paljon!! joten muutn vähän käyttötapaa...eli mä käytän liosta edelleen yleensä illalla ja aamusin jotain kevyempää kasvovettä, ellei oo oikeen pahassa kunnossa naama aamulla!! sit laitan vaan rasvaa..tietysti myös pesen naamani aamuin illoin...ostin kuivalle ja herkälle iholle tarkoitettua pesuainetta jottei naamani enää kuivuisi niin pahasti...iltaisin laitan vain rasvaa!! olen huomennut ihoni hieman parantuneen nyt kun se ei ole enää niin pintakuiva!! joskus jos mulla on "valmis" finni niin laitan sen päälle geeliä ja se on aamulla poissa!! eli siis näin käytettynä olen todennut tuotteet tosi hyviksi!! muista vaan pitää ihon kosteudesta huoli!! tsemppiä ja oota rauhassa, kyllä se vaikutus kohta alkaa näkyä!! :)
tulee koko ajan lisäää, mutta sellaset valkopäiset mitkä voi puristaa heti, niin ne on vähän vähentyny.. mut on niitäki... ja oon todellakin huomannu että iho on kuiva, ja pitää rasvata aina sillon tällön!