habbo äijä rune kamaan

käy kattoo agentti32 nimel habos varastot 1-5 ja sano mitä rune kamaa tarjoot kaikesta... oon vaihtanu suurimman osan kamoista jo esim lewasta purple partyn... ja semmosta pientä kivaa =)
2317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

elikkäs habos oli joku apsu ja se lupas santan 10 pun pläsäst menin eka antaa 5 ja eikun poika jo kusettamas että ei sit tämmöstä

Äänestä

anna sun habbo tyypin salasana ja nimi ja syntymäaika niin mä annan mun runeukon tiedot

Äänestä

Kommentoi aloitusta


=muumipappa= kirjoitti:

käy kattoo agentti32 nimel habos varastot 1-5 ja sano mitä rune kamaa tarjoot kaikesta... oon vaihtanu suurimman osan kamoista jo esim lewasta purple partyn... ja semmosta pientä kivaa =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu