Pitääkö käyttää Mugia "selvin päin" että saa tentaclen? Toivottavasti ilmaisin asian tarpeeksi yksinkertaisesti:D
malboro tentacleista
fffani
5274
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Siun pitää tappaa Malboro. Ainakin siten saat Tentacleja. En ole varma, saako niitä, jos käyttää Mugia, mutta kokeile ihmeessä. Helpommin menisi niin päin.
Juu kokeilin Mugia eikä toiminu:( Mie en kyllä saa Malboroa hengiltä koska mie en saa status defenceen mittään suojaa Bad Breathia vastaan(?) En tajua miksi.O_o
Sen kyllä saa hakattua, kun ukot selviää 'humalastaan' x) Kestää hetken ja ukkojen on oltava melko hyvällä tasolla, ettei ne kuole, kun Malboro hakkaa niitä smnalla, kun ne on sekasin. Ite olen onnistunu parantaa äijät, kun yksikin on selvinny. Sitten pieksin sen ötökän.
No pittääpä sitte mennä rökittämään sitä oliota ku en millään viittis alkaa korttia pelaamaan että saisin kaikki tentaclet kasaan, huhhuh!
Menee ikä ja terveys jos alkaa kortteja keräämään Tentaclien toivossa..