kysyin jo aikaisemmin mikä näissä sivuis mättää?
Vastaustahan ei tietenkään koskaan saa!!!
Sivut helvetin hitaita!!
Eivät toimi normaalisti!!!
Sheriffeissäkö vika??
Ohjeilmassako????
Toimikaa helvetin kusipäät, pistäkää sivunne toimimaan!!!
sama
sama
1
710
Vastaukset
- nim
Älkää myöskään ruvetko jauhamaan kun on ruuhkaa!!,kirjoittelen yleensä yöllä!!
EN, teidän vitun ruuhka aikoina!!! höh höö--mitään ruuhka aikaa ei pitäisi olla??normaali järjellä ajateltuna!!!--Herätkää jo siellä saatanan älykääpiöt!!!
Osaatteko te edes saatanat toimia??Katsokaa!-näppäimistössä on näppäimet--opettelette niitä käyttämään ensiksi--satanan älykääpiöt!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1871868
- 1121026
- 99947
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa20717- 52684
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42588Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä28544Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m174536Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45518Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;199473