Tapahtui 80-luvulla itäsuomalaisessa kaupungissa.
Olimme Sokoksen vaatetusosastolla sovittamassa itselleni housuja silloisen työtoverini Helinän kanssa ja mukanamme oli kaksi asukasta pyörätuoleissaan.
Sovittelin joitakin housuja huonolla menestyksellä ja Helinä tuli kanssani koppiin arvioimaan sopivuutta ja auttamaan kokojen ja numeroiden kanssa ja siinä vaihtaessani hän yllätyksekseni otta pakarastani kiinni ja sanoi haluavansa kulliani. Seuraavaksi hän otti ja asetti pyörätuoleissaan kärsivällisesti odottavat asukkaamme sovituskopin ulkopuolelle esteeksi ja tuli takaisin koppiin vetäen alushousuni polviin ja polvistui eteeni ja otti kullini suuhunsa aloittaen himokkaan imemisen hyväillen samalla pallejani.
Olin tilanteesta vielä jotenkin yllättynyt, mutta päätin antaa mennä ja nautin näköalastani kun Helinä lutkutti kulliani silmät autuaallisesti puoliummessa. Kotvasen imettyään hän totesi, että kulli on saatava pilluun ja heti ja samalla hän nosti ohuehkon kesämekkonsa helmat ylös ja paljasti alastoman alavartalonsa, pikkuhousut hän sanoi jo jättäneensä kotiin. Notkeana naisena Helinä kumartui lähes pää lattiaan ja ohjasi kullini takaapäin pilluunsa ja taas minulla oli näköala vailla vertaa: kulli upposi mahtavaan pilluun takaapäin ja Helinä tarttui palleihini altapäin ja aloitimme raivokkaan panon... kauaa ei tarvinnut kullini siinä ihanassa pillussa liikkua kun mälli alkoi olla tuloillaan ja ennen sitä painoin peukaloni Helinän ihanaan rusottavaan peräaukkoon ja silloin häneltä alkoi tulla ja samlla lähti mällinikin liikkeelle ja purskautin aikamoisen lastin syvälle Helinän pillun uumeniin... liikuin vielä hetken tuossa ihanassa pillussa ja vetäydyin pois ja Helinä otti vielä kullini suuhunsa ja imaisi sen puhtaaksi...
Hetken kuuntelimme, että kuuluuko ulkopuolelta mitään poikkeavaa ja tulimme pois kopista. Ulkopuolella asukkaamme olivat odottaneet kärsivällisesti ja heistä vanhempi naispuolinen kysyi minulta että: "ette suinkaan vain anineet tuolla...?" vastasin ettei sentään, mutta housuja on niin hankala sovittaa...
Helinän kanssa tapahtui jatkossa paljon muutakin, mutta siitä joskus toiste...
sovituskopissa
Nimetön
3
19338
Vastaukset
- ozzy
Jäi lyhyeksi mutta helvetin hyväksi alkupalaksi. Kirjoita miten nait Helinää ajan kanssa ja vähän joka paikkaan..ehkä kavereitakin
Mulla on aina ollut fantasia siitä että nain jotain juuri naistenosaston sovituskopissa.Mieluimmin tyttö saisi olla hieman kokematon 18-30 vuotias.Mulla seisoo nytkin kun vaan ajattelen sitä!
- vitunpaskaaXD
paskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaapaskaa ainii tää on esim paskaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1862690Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 84954
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239819Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka285775Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies89774Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708