silvasti

silvastissa asuu mikkelin ystävällisimmät ihmiset!!mitä mieltä muut?
41921
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

metsää,millainen paikka asua?

Äänestä
  • likolampi on ,jossa on pikku lapsille "oma puoli"ja laituri puoli isommille.samoin lenkkipolut löytyvät ja erityisesti haluan korostaa,että leikkipuisto on aivan mahtava,samoin ihmiset ,jos sinulla on lapsia,niin kavereita löytyy varmasti.asuttiin kolmisen vuotta siellä ja jouduttiin muuttaamaan kun tuli tarve isompaan asuntoon.

    Äänestä

Kaurakujalla osa sekopäitä .

Äänestä

Onko noin? Näyttäs osan olevan "hoidon tarpeessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taivaanrannan maalari kirjoitti:

silvastissa asuu mikkelin ystävällisimmät ihmiset!!mitä mieltä muut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu