Move edustajat!!

kertokaapa moniko teistä on tehnyt tiliä ensin antamanne 999juuron jälkeen!!!!!????Olisi todella mielenkiintoista tietää ;)
83056
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kaveri sai huijattua Moven esittelyyn. Aivan kamalaa bullshittiä. Ihan uskomatonta, miten ihmisiä saa huijattua tuohon mukaan. Viitti vielä väittää ettei kyse ole verkostointimarkkinoinnista. Ehkä se 1% jotka on pyramidin huipulla tienaa ja ne jotka käyvät puhumassa skeidaa näissä maksullisilla eventeissä.

Äänestä
  • tuo tienaaminen riipu omasta ahkeruudesta hommata edustajia?? siihenhän ne tienestit perustuu...jos olet laiska niin voit olla varma että rahasi menevät hukkaan??!! näin olen käsittänyt :0

    onko nuo esittelyt muuten ilmaisia?

    Äänestä

  • dgdgdg kirjoitti:

    tuo tienaaminen riipu omasta ahkeruudesta hommata edustajia?? siihenhän ne tienestit perustuu...jos olet laiska niin voit olla varma että rahasi menevät hukkaan??!! näin olen käsittänyt :0

    onko nuo esittelyt muuten ilmaisia?

    On tienattu. Ja tiedämpä monta muutakin jotka ovat nyt jo tienanneet.

    Äänestä

Voisiko joku ystävällisesti valistaa, mikä ihme tämä MOVE on? Myykö se muovikuppeja vai pesujauhetta? Vai jotain ihan humpuukia.

Äänestä
  • Move tulee myymään ihan kaikkea. Tavaratalo!

    Äänestä

  • JSS1 kirjoitti:

    Move tulee myymään ihan kaikkea. Tavaratalo!

    Luuleksää tosiaan jotta kukaan rupee ostoillaan elättämään koko pyramidia. Ei kaikki ihmiset ole niin tyhmiä kuin nämä, jotka maksavat tonnin päästäkseen nimittämään itseään edustajaksi ja värväämään yhä uusia edustajia jotka värväävät taas uusia edustajia kunnes ihmiset loppuvat.

    Onko ihmisten muisti tosiaan näin lyhyt vai syntyykö pöljiä koko ajan lisää?

    Äänestä

  • http://www.movenetworks.fi/

    Move myy? myykö, en ole koskaan kuullut kenenkään myyvän muita kuin aloituspaketteja. Mutta "tuotteet" näyttäisivät olevan suunnilleen tässä.

    -MOVE yrittää luoda verkkotavarataloa:
    http://www.movestore.fi/
    -Kolumbuksen matkapuhelinliittymät
    -Graninge Kainuu Oy:n sähkösopimukset
    -Maxinetti internet-palvelut
    -Tasapaino.com-hyvinvointipalvelun
    -Priority Village Co. Ltd:n lomakiinteistöt Thaimaan Phuketista.

    Äänestä

moven edustajana 2100e viikossa jos oot niin tyhmä että uskot :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muuve kirjoitti:

kertokaapa moniko teistä on tehnyt tiliä ensin antamanne 999juuron jälkeen!!!!!????Olisi todella mielenkiintoista tietää ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu