Paha mieli

Mini

Niin miksi on noin paha mieli, oletko varma että tulivat näyttämään, minä omistan Minin mutta ainoastaan ja vain omasta halusta, mielenkiinnosta, vapauden ostaa vaikka mitä varojeni mukaan, on puniikkimainen ajattelu jos kaikilla pitää olla samanlainen, mutta hyvää kesän loppua kaikille on sitten Mini tai ei.

2

1076

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • antihojota

      Juu. Suomikansa on kateellista, huonoitsetuntoista, piiloutumishaluista suurelta osin. Siksi joku tojotankosla ja vastaavat ilottomat ajoneuvot koristavat myyntitilastoja. Ja se on todella hyväkin asia: me massasta erottumaan haluavat ja kunnon ajofiiliksistä nauttivat voimme ajella sitten persoonallisilla peleillämme. Itsellä Alfa 156, vaan Mini myös ehdoton suosikkini! :)

      • aurinkoinen

        Minulla myös alfa ja ajellut nyt vähäsen mini cooper s:llä ja aivan ihastuksesta soikeena!! Täytyyhän autossa olla sitä jotain. Ja jos joku haluaa ajaa toyotalla - ihan vapaasti. Vaan minä tahdon alleni jotain muuta! Eletään siis ja annetaan muidenkin elää. Vaan mistä johtuu autoni viereen ilmaantuvat tuijottajat??!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      64
      3315
    2. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3127
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      43
      2508
    4. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      2406
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1933
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      27
      1820
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1626
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      85
      1435
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1300
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      82
      1169
    Aihe