lentokoulu kullalle

Miten sen lentokoulun tehtävän saa kullalle? Se missä pitää ampua sillä helikopterilla. Kuinka nopeeta ne pitää saada ammuttua? Mä oon saanut jotain 55 sekunttia. Mutta en saa kullalle.
1170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

jos oikein muistan nii laskeutuminen vaikuttaa aika paljo... eli laskeudut oikeesee kohtaa aika tarkasti...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mysterio 619 kirjoitti:

Miten sen lentokoulun tehtävän saa kullalle? Se missä pitää ampua sillä helikopterilla. Kuinka nopeeta ne pitää saada ammuttua? Mä oon saanut jotain 55 sekunttia. Mutta en saa kullalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu