Aurinkosuojakalvot / Biltema

Onko joku saanut asennettua Biltemassa myynnissä olevia aurinkosuojakalvoja silleen, että on tyytyväinen lopputulokseen ?
41854
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oikeat kalvot kutistuu kun nikitä lämmittä tämä ei. on ollut sivuikkunoissa vuoden ja nyt rullantuu jo pois. edellisessä 3m kalvot ja kesti 5 vuotta ennen vaihtoa (auton)

Äänestä

Kyllä ne saa ihan siististi asennettua ja niin että pysyy kans. Ei ne eroo mitenkään ns. merkkikalvoista.

Äänestä
  • kyllä bilteman kalvo kutistuu paremmin kuin moni muu esim sungard. ja kyllä se siellä pysyy. eri asia on sitten kalvon ominaisuudet muuten!

    Äänestä

Ainakin allekirjoittaneen tapauksessa kalvojen laittajassa oli vika.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juksi kirjoitti:

Onko joku saanut asennettua Biltemassa myynnissä olevia aurinkosuojakalvoja silleen, että on tyytyväinen lopputulokseen ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu