Onko tämä hyvä?

Saphire atlantis radeon 9600 256mb

Eli pyörittääkö kohtuudella esim nhl 2004?

Ja paljonko maksaisitte?

Ja kannattaako ylipäänsä ostaa kun hakusessa 50-100€ ohjain.
3368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on ihan ok näyttis ja kyllä nhl pelejä sun muita pyörittää huonommatkin näyttikset ja toi 256mb muistia ei ole niin hyvä kun ne on kumminki 128bittist mutta silti parempi kuin 128mb muistia :)

jos uutena oot ostamassa niin kannattaa ostaa 9600pro 256mb koska on samanhintaisia. ~95e
club 9600 256mb maksais vaan 80e jos halvalla haluut päästä mutta suosittelen tota 9600pro 256mb.

jos käytettynä oot ostamassa niin suosittelen että ostat 9800pro jota saa alle sadalla eurolla käytettynä. tosta 9600 256mb käytettynä ei varmaan kannata maksaa kun jotain 60e. riippuu ihan kuin uus ja missä kunnossa ja mitä mukana

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vesar kirjoitti:

Saphire atlantis radeon 9600 256mb

Eli pyörittääkö kohtuudella esim nhl 2004?

Ja paljonko maksaisitte?

Ja kannattaako ylipäänsä ostaa kun hakusessa 50-100€ ohjain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu