focus -04 ovet

ovien alareunat olivat sisäpuolelta pohjamaalissa ja ne maalattiin takuuna uudestaan. onko muilla vastaavia tapauksia -04 mallista.
41717
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mondeo-02:ssa myös ovien pohjat jätetty pohjamaalille, koska se ei näy.

Ford säästää, myös tukipalkki koelaudan alla jätetty maalaamatta KOKONAAN, joka on mulla jo aivan ruosteessa, katsastusmies muuten huomas kun etsi sieltä sitä "direktiivipistoketta"ja vinkkas minunkin katsomaan.

Äänestä

Onko kyseessä C-Max vai Focus?

Äänestä
  • 1.6 farmari focus.

    Äänestä

heinäkuussa 05 rekisteröity 1.6 sportti focus. ovien alapuolelle ei ole viitsitty vetää maalia ollenkaan vaan suoraan lakka pellin päälle. aika rivon näköinen eli samat ovi ongelmat jatkuu mallista toiseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huonoko kirjoitti:

ovien alareunat olivat sisäpuolelta pohjamaalissa ja ne maalattiin takuuna uudestaan. onko muilla vastaavia tapauksia -04 mallista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu