Koraani pedofiilisian kirjoittama lorukirja!!Repikää siitä muslimiporsaat.
Koraani
4
198
Vastaukset
- Ymmäränkö väärin?
Mikä nyt vaivaa teitä kaikkia? Minä olen luullut että tämä on uskontoa käsittelevä palsta, jossa saa tietoa ja voi esittää kysymyksiä eri uskontoa harjoittaville ryhmille, kuten nyt muslimeille.
Eipä taida palvella tätä tarkoitusta? - Ymmärränkö väärin?
Mikä nyt vaivaa teitä kaikkia? Minä olen luullut että tämä on uskontoa käsittelevä palsta, jossa saa tietoa ja voi esittää kysymyksiä eri uskontoa harjoittaville ryhmille, kuten nyt muslimeille.
Eipä taida palvella tätä tarkoitusta?tämän luulisi olevan mutta todellisuudessa tämä on teinien ja joidenkin "kristittyjen" hihhulien leikkikenttä. aika harvoin tääkllä on mitään järkevää kirjoitusta. jos haluat keskustella islamista niin kannattaa etsiä muita palstoja.
- XXX
faksilla taivaasta ole tullut. Ihmisten kirjoittamia tarinoita siinäkin on. Yksi Rooman keisareista itse asiassa päätti mitä raamattuun tulee ja mitä ei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4048829Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1723218- 171704
- 761118
- 761058
- 271045
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta63988Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss79965- 55963
- 65910