Anne Borgström

Meteorologi Anne Borgström on Suomen namuisin pakkaus. Se perse...
3213492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 32

Vanhimmat

...on aamu-tv:n kaunotar. Eipä Noora Kerokaan huono ole. Eikä Annekaan :)

Äänestä
  • Kaikki kohallaan!

    Äänestä

Olen samaa mieltä hänen aistikkaasta kropasta. Annen kanssa olisi upeaa viettää romanttista iltaa kynttilän valossa viiniä juoden ;)

Äänestä
  • Ja takkatulen loimussa karhuntaljalla rakastellen...

    Äänestä

on hyvä perse annella mut kyllä lauralla(ruohola) on kookkaampi eli parempi.reidet ja peppu saa olla isot mutta kokonais valtaiset paksukaiset ei toimi.

Äänestä
  • Olet varmaan hieman pervo. Anne Borgströmillä ei ole läskipersettä, vaan pyöreä, kiinteä takamus.

    Äänestä

Anne taitaa olla kuumin säänainen, jos kattelee näitä julkkisjuorupalstoja. No, eipä ole minullakaan valittamista hänen olemuksestaan. Mielelläni kattelen hänen pitkiä sormiaan ja muutenkin seksikästä kokonaisuutta mitä hänestä tihkuu - siihen ei joka nainen pysty.

Äänestä

Miehet kuolaavat hänen peräänsä kuin lapsi tikkaria - itsekin. Mutta, onko kellään ollut ilo tavata häntä livenä ja jutustella mukavia? Jos joku on, niin kertonet sitten millainen hän on ihmisenä - ei aina vaan objektina.

Upeahan hän on - ei käy kieltäminen :)

Äänestä
  • Näin Annen Baarikärpäsen terassilla kesällä tuopposella ruotsinkielisten uutisten juontajattaren kanssa. Anne oli ilman meikkiä matkassa mutta oli sitte namunen nainen... En ollut jutuissa, seurueeni muutenkin viipyi Baarikärpäsessä vain hetken. Täytyy sanoa että mieli tekisi... Toivottavasti joskus kohtaan hänet oikein ajan kanssa.

    Äänestä

Se on todella hyvä.

Äänestä

Se pylly on upea ja sääret myös.

Äänestä

vautsi!

Äänestä

Awesome.

Äänestä

Eilen Anne tv uutisissa säätyttönä. Oli muuten sexy farkuissa.

Äänestä

Sormesta puuttuu sormus ja ikää on.

Varmaan Lesbo.

Äänestä

Ei omia lapsia vieläkään.. sopis sala lepakoksi.

Äänestä

Samalla sivulla toinenkin Anne B -ketju!

Hyvä Anne - peppusi on nam!

Äänestä

POIS PAKKORUOTSI

Äänestä

Tänään oli anna televiisiossa.

Äänestä
  • Se ohut ranneke ilmestyi taas joulun 2021 alla. Oisiko kevennetty ROSA-nauha? Vem skulle veta?

    Äänestä

Voivoi pojat. Hankkikaa Anttilan alusvaatemainos jostakin ja vetäkää käteen, niin rauhoitutte.

Äänestä
  • Huomasitko, että uusimmat "huohotukset" ovat viiden vuoden takaa?

    Äänestä

  • Hyvä idea, lähdenkin tästä heti Anttilaan, mutta ei sitä ole enää ...

    Äänestä

Huohotetaan vieläkin! Muodot on kyllä kohdillaan vaikka ikää reilu viiskymppiä onkin.

Äänestä

Ette sitten sen vertaa huohottajat tiedä, että tämä nainen ei ole kiinnostunut miehistä!

Äänestä
  • Niin. Tykkää muista.

    Äänestä

Miksi sillä oikean tissin nänni seisoo joka kerta, mutta vasen ei? Taitaa olla tekotissi se oikeanpuoleinen ja siihen on laitettu seisova nänni. Huomiota herättää, kun joka vaatteen läpi sojottaa vain oikea.

Äänestä

Huhhuh mitkä rinnat ja nännit...

Äänestä

Ilmeisesti lopettanut.

Äänestä

Sehän on kasvoista, niskasta, hartioista aivan mies.

Äänestä

.ut kasvot.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


jooseppi kirjoitti:

Meteorologi Anne Borgström on Suomen namuisin pakkaus. Se perse...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu