Longlife huolto

Hei,

Voisko kukaan antaa arviota mitä maksaa Boran eka 30 tuhannen huolto ? Ja mitä toimenpiteitä siihen kuuluu.
2886
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Huolto maksaa noin 250 euroa. Vähän paikasta varmaan riippuen, joko enempi tai vähempi. Siihen kuuluu kaikki ne toimenpiteet, jotka on lueteltu auton HUOLTOKIRJASSA

Äänestä
  • Longlife huolto-ohjelman sivut 10-14.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bora kirjoitti:

Hei,

Voisko kukaan antaa arviota mitä maksaa Boran eka 30 tuhannen huolto ? Ja mitä toimenpiteitä siihen kuuluu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu