kipeää

.....

Ilta alkoi hämärtyä meren yllä kun työporukkamme seilasi kohti Tallinnaa. Olimme jutelleet muutaman kerran töissä ja ajattelin sinusta pelkästään positiivista. Kaikki tulisi kuitenkin muuttumaan seuraavan tunnin aikana. Joimme olutta pienellä porukalla, kun pyysit minua käymään kanssasi kannella, asiasi koski kuulema työasioita.

Veit minut kuitenkin siivouskoppiin johon kukaan ei sanojesi mukaan tule häiritsemään. Työnsit minut yhtäkkiä vasten seinää ja aloit hyväillä selkääni, niskaani ja rintojani.Olin tilanteesta enemmän kuin hämilläni ja yritin päästä pois vaikka olinkin yllättäen kiihottunut.Tilanne oli kuitenkin niin absurdi etten lopulta osannut muuta kuin olla paikoillani. Heräsin kuitenkin todellisuuteen kun aloit avata farkkujeni vetoketjua, ja tajusin että jos en nyt pääsisi pois, peruuttamatonta tulisi tapahtumaan. Yritin rimpuilla pois otteestasi ja onnistunkin ottamaan pari askelta kohti ovea, suurikokoinen olemuksesi kuitenkin otti minut yhdellä riuhtaisulla takaisin. Sanoit että kaikki mitä tulee tapahtumaan, sattuu vähemmän jos olisin paikoillani enkä yrittäisi rimpuilla.

Painoit minut taas seinää vasten, tällä kertaa väkivaltaisemmin ja peitit suuni kädelläsi ettei kukaan kuulisi vikinääni. Aloit riisumaan housujani jotka sait pois yhdellä riuhtaisulla. En ehtinyt tekemään mitään kun tajusin että asettelet isokokoista straponia sisääni. Se oli ollut sinussa kiinni koko ajan. Yritin rimpuilla ja huutaa mutta se vain kiihotti sinua. Et ensin mahtunut sisääni ja käänsit minut ja pakotit polvilleni, tartuit minua hiuksista ja työnsit dildon suuhuni.
Nautit tilanteesta kun runnoit mustaa kalua suuhuni minun yökkäillessä. Kun tajusit sen olevan tarpeeksi märkä, käänsit minut taas, heitit kontilleni ja survaisit sen sisääni. Huusin kivusta kun aloit työntelemään sitä sisääni voimakkain liikkein. Tavoitit pohjani hetken kuluttua ja aloit raiskaamaan minua kunnolla. Pidit kättäsi suuni edessä ettei huutoni kuuluisi muualle.

Välillä pakotit minut nuolemaan itseäsi. Pillun nuoleminen kiihotti minua ja pian sait orgasmin. Ihmettelit suostuvaisuuttani ja päätit tehdä hyvästä olostani lopun vaikka nautitkin suihinotosta. Nostit minut syliisi ja keihästit dildollasi yhdellä liikkeellä. Se sattui niin paljon että aloin taas huutaa. Nait minua rajusti seinää vasten kunnes sain orgasmin vastentahtoani.

Luulin että kaikki loppui siihen, mutta sinä et ollut saanut tyydytystäsi vielä.Asetit minut mahalleni lavuaarin päälle ja työnnyit taas sisääni. Halusit kuulla kun valitan ja saitkin haluamasi. Survoit itseäsi minuun sellaista vauhtia että jalkani eivät koskettaneet edes maata. Hytkyin voimattomana naintisi tahdissa kun halusit taas vaihtaa asentoa. Asetit minut lattialle selälleni, katsoit silmiini ja kutsuit huoraksesi.Tulit taas sisääni. Satutit yhä enemmän, alapääni alkoi olla tulessa kun yritin sanoa sinulle sen.Sain kuitenkin yhtäkkiä lyönnin vasten kasvojani.

Kivunkyyneleet pakkautuvat silmiini joita yritin olla näyttämättä sinulle. Käänsin pääni pois katseeltasi. Tartuit minua kuitenkin kiinni kasvoista ja käskit katsoa silmiisi kun nait minua.

Hetken kuluttua käänsit minut vatsalleni lattialle ja aloit asettelemaan strappia perseeseeni.Sain taas jostain voimaa vastustaa sinua ja yritin rimpuilla otteestasi pois. Pelkoni kuitenkin kiihotti sinua aina vain enemmän ja pidit minut tiukasti paikallani. Aloit varmoin ottein porautua sisääni valituksen säestäessä toimintaasi.Itkin ja huusin nimeäsi mutta turhaan. Sidoit suuni kiinni vyölläsi ja tartuit lantiooni kaksin käsin, perseeni ei tahtonut antautua sinulle, ei kenellekkään. Voimani eivät vaan riitäneet ja tajusin etten pääse pois täältä ilman että olet raiskannut myös toisen reikäni.

Sanoit taas että kaikki sattuu vähemmän kun lopetan vastustelun. Lopulta luiskahdit sisääni minun huutaessa täyttä kurkkua. Aloit nussia rajusti tiukkaa persereikääni, rajummin kuin pilluani. Aloit itsekkin voihkimaan ja kuiskailla minulle rivouksia kuinka olin sinun käytettävissä ja että olin omaisuuttasi.

Tunsin kuinka anaalini alkoi kostua työnnöistäsi ja huutoni heikkeni voihkinnaksi. Häpesin kuinka kehoni ilmaisi itseään minun vastustellessa koko ajan. Huomasit sen etkä halunnut minun nauttivan ja aloit survoa itseäsi minuun rajuin ja hitain työnnöin, välillä vetäen dildon ulos. Sain valtavan orgasmin ja itkin. Nautit nöyryyttämisestäni vielä hetken kunnes vetäydyit minusta. Pakotit nuolemaan itsellesi orgasmin.

Olit raukeana lattialla kun aloin nopeasti pukemaan ja lähtemään pois. Nousit kuitenkin ja pakotit minut seinää vasten, nostit syliisi ja työnnyt minuun taas yhdellä voimakkaalla liikkeellä. Kurkustani ei päässyt enää kuin käheä voihkaisu kun nait minua.

Kun olit saanut tarpeeksesi, kuiskasit korvaani että risteily on vasta alkamassa..

2

5436

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kerrontaa

      en saanut kiinni koko jutusta,kohde,kuka,hän..?? En ymmärrä,en!!!

    • SaniP.KilterinEntinenKauhuk...

      Mahtava !! Itse sadistisena ihmisenä nautin täysin, lisää näin MAHTAVIA noveja !!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      125
      5242
    2. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      187
      4961
    3. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      85
      3444
    4. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      107
      2986
    5. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      24
      2322
    6. Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?

      Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua
      Maahanmuutto
      241
      1747
    7. Toivottavasti odotat minua

      Koitan järjestellä asiani niin, että voin olla kanssasi. On valtava ikävä sinua.
      Ikävä
      82
      1315
    8. Muistatko vielä minä vuonna tavattiin ekan kerran?

      Sun katse sulatti mut...
      Ikävä
      99
      1299
    9. Huomenta naiselle

      Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.
      Ikävä
      74
      1010
    10. Hurraa! Oon vihdoin vapaa J:stä

      Poistin numerosi, poistin chattimme. En halua sua enää enkä odota sulta mitään.
      Ikävä
      96
      947
    Aihe