Onko 159 tehty

Kuin uusi vectra?
61444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

159sissa on täysin oma pohjalevy, jota saabin piti myös käyttää mutta luopuivat siitä liian kalliina

Äänestä
  • Ei ole entisiä parempikaan.

    Äänestä

  • Kun se ei kirjoitti:

    Ei ole entisiä parempikaan.

    erittäin hyvin sanottu vaikkakin väärin ,) alusta on 1 parhaimmista mitä vakioautoista löytyy.

    Äänestä

  • jokke kirjoitti:

    erittäin hyvin sanottu vaikkakin väärin ,) alusta on 1 parhaimmista mitä vakioautoista löytyy.

    Enhän minä moittinutkaan.

    Äänestä

  • Sitten ole kirjoitti:

    Enhän minä moittinutkaan.

    tähän mennessä ja nimenomaan Vectran

    Äänestä

  • Alfan alusta kirjoitti:

    tähän mennessä ja nimenomaan Vectran

    vektra rulaa oujee

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Samalle pohjalevylle kirjoitti:

Kuin uusi vectra?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu