Lahjoitetaan tietokonepöytä, vuoden vanha

Lahjoitetaan tietokonepöytä nopeimmalle. Noin vuoden vanha ja kirsikan värinen. Näppäimistölle ulkoneva vetohommeli. Täysin uuden veroinen. Lappeenrannan keskustassa. Puh. 040-522 6434
4914
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

....

Äänestä
  • korkeus 81 cm

    Äänestä

  • Hab kirjoitti:

    korkeus 81 cm

    leveys 80 cm ja syvyys 50

    Äänestä

  • Hab kirjoitti:

    leveys 80 cm ja syvyys 50

    ...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hab kirjoitti:

Lahjoitetaan tietokonepöytä nopeimmalle. Noin vuoden vanha ja kirsikan värinen. Näppäimistölle ulkoneva vetohommeli. Täysin uuden veroinen. Lappeenrannan keskustassa. Puh. 040-522 6434

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu