Kertokaa nyt hyvät ihmiset et mitä mä sanon muijalle johon oon ollu jo pitkään lätkässä. Oon siis jo kerran saanut pakit mut siitä on jo pari vuotta ja tilanne on voinu muuttuu nyttemmin. Mut miten mä otan yhteyttä ku ei kumpikaan olla enää koulussa ja asutaan eri kaupungeissa enkä ole mikään sanaseppo. Ja pistänks tekstarii ja kuinka yleensä sais selvitettyy onks sillä sähköpostii ääh eihän tästä mitään tuu en mä voi enää toista kertaa lähetellä sille mitään kun jo sain pakit mut jotain HYVIÄ IDEOITA KIITOS!!
Neuvoja kaivataan!
Usko
4265
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Textaa ihmees, jos numban tiedät!! Aina kannattaa kokeilla, jos sit vaikka onnistuisit, mut jos se ei oo kiinnostunu ni unhoda koko tyyppi se ei sit taida olla sun arvonen. Kai te muuten ootte viel puheväleis?? Ku textaat ni älä oo päälle käyvä, vaan alussa ihan kaveripohjalta ja sit myöhemmin vähän enemmän..... Mul oli itelläni melkein samatilanne 3kertaa saman jätkän kans mut sit tajusin et se on niin sika et..... joo tota unohda koko juttu, mut Onnea!!!!! Pärjäile!!!!
Kathleen=o)
no mitäs jos menisit käymään tämän ihmisen luona..
vaan, jos se onkin nykyään varattu tai jotain?
Maailmahan on täynnä ihmisiä, kannattaako jumittua yhteen?
Ite oon muija, mut kokemuksesta voin sanoa, et kannattaa ihmeessä textata!
ite epäröin alux yhen jätkän suhteen,vaikka mul oli sen numba jne....
loppujen lopux textasin sille ja nyt ollaa yhes.. :)
sä voit vaikka kysyy textaamalla tota sähköposti-juttuu....
Tsemppiä sulle!!!!!
Kiitos vaan rohkaisusta, valitettavasti musta tuntuu että tarviin vielä aikalisän.. Sanotaanko et jos tietäisin sen meiliosotteen niin varmaankin kirjottasin sille, mut tohon tekstarihommaan ei kantti ihan riitä. ja mitä se musta välittäis kun olen tällainen köyhä luuseri. Tiedän kyllä sen siskon nimen et vois pyytää sitä välittään tiedon et kaipailen sen meiliosotetta mihin kirjottaa. Mutta kun tää nyt vaan on mulle niin vaikeeta eikä mistään meinaa tulla nyt mitään.