cafe seaside aurinkorannassa!

Tosi siisti kahvila meren rannassa suora näkymä merelle. Oltiin eilen kahvilla vaikka ulkona satoi ja tuuli niin kateltiin maisemia isoista ikkunoista.Olo oli kun ois ollu laivassa ja perskutan hyviä erikois kahveja. SUOSITTELEN!!!!
2301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tosi alaarvoinen ravintola,palvelu huonoa.Ei sovi suomalaiseen ravintola kulttuuriin.Menkööt Kreikkaan mistä on tullut.

Äänestä

"Kallen" suositus haisee. Sen lisäksi ylihintaiset tuotteet ja halpa palvelu eivät miellytä ketään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalle kirjoitti:

Tosi siisti kahvila meren rannassa suora näkymä merelle. Oltiin eilen kahvilla vaikka ulkona satoi ja tuuli niin kateltiin maisemia isoista ikkunoista.Olo oli kun ois ollu laivassa ja perskutan hyviä erikois kahveja. SUOSITTELEN!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu