Mikä teitä oikein vaivaa kun laihuudesta huolimatta ero tilastot kasvaa vaan? Olen ollut kasvis dietiillä ja miksi miehet eivät silti huomaaa minua!
Laihuus ja
avioerot
5567
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ole vielä toinenkin päivä dietillä niin ehkä miehet jo vähän paremmin huomaavat sinut. Kilon laihdutus sadasta kilosta voi jo vaikuttaa paljon. (-;
jotta miehet huomaa... Miehet huomaa ilman laihduttamistakin. Oma mieskin on aivan hulluna, vaikka pitkälle yli kymmenen vuotta yhdessä. Kaikki huomaa minut aina. Sykähdytän aina ihmisiä ja aivan tarkoituksella!
Ei tarvitse laihduttaa jos on sitä jotain! Hyvin harvassa on sitä jotain mikä ketään kiinnostaa. Minä olen aina kiinnostanut ihmisiä jostain kumman syystä. Olen varmaan erittäin itserakas. Kukaan ei voikkaan ymmärtää itserakkauteni määrää. Latistan kenet tahansa mennen tullen ja palatessa jos haluan. Pystyn nujertaan kenen tahansa itsetunnon tuosta vaan jos haluan. Jos ei kerralta kukaan usko teen sen salavihkaa pala kerralta. Helposti nostatan ihmisen itsetuntoo jos haluan mutta eteeni tulee joku joka sitä yrittää laskee niin...!
Paljonko pystyt syömään päivässä?
Jos olet laihuudesta huolimatta tyhmän näköinen niin kukaan ei sinua huomaa siltikään. Jotta laihuus ei tuo sitä onnea.