Raskausarvet rinnoissa..?

Niin, mullahan on raskausarpia rinnoissa... Oisko jollaki samaa ongelmaa?? En kehtaa kulkee bikineissä ku ne näkyy... Saisko niitä millää pois? Näkyykö ne vielä aikusenaki??
5607
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on mullaki, mutta kyl mä kehtaan olla bikineissä.. ja aion ollakin X)

Äänestä
  • joo mullakin on raskausarpia rinnoissa ja musta ne on kyllä rehellisesti sanottuna aika rumia. kyllä silti kuljen bikinit päällä,mutta todellakin haluisin päästä jäljistä eroon!lähteekö ne ikinä pois tai saako raskausarpia mitenkään pois????KERTOKAA!!!!

    Äänestä

  • heli kirjoitti:

    joo mullakin on raskausarpia rinnoissa ja musta ne on kyllä rehellisesti sanottuna aika rumia. kyllä silti kuljen bikinit päällä,mutta todellakin haluisin päästä jäljistä eroon!lähteekö ne ikinä pois tai saako raskausarpia mitenkään pois????KERTOKAA!!!!

    hei te kaikki!! katsokaa yks vanha keskustelu
    "raskausarvet=(" siel on jotain vastailtu!!

    Äänestä

  • Nasty** kirjoitti:

    hei te kaikki!! katsokaa yks vanha keskustelu
    "raskausarvet=(" siel on jotain vastailtu!!

    Sama minkä kirjoitin jo raskausarvet keskusteluun:

    Kokeileppas sellaista ainetta kuin Arbutin.Se vaalentaa maksaläiskiä, raskausarpia ym.Sitä saa apteekista ja se maksaa hieman yli 40 euroa.Minulla ainakin tehosi arpiin.

    Äänestä

Kyllä se niin taitaa olla että suurimmalla osalla naisista on jossain elämän vaiheessa raskausarpia, ikävä kyllä.

Usein nuorilla kun rinnat alkaa kasvaa, tulee raskausarpia, se on hyvin yleistä.

Ne ei koskaan lähe kokonaan pois, mutta haalenee lähes näkymättömiksi. Ei ole mitään aineita millä ne sais pois. Nehän on arpia!

Koita kestää, kyllä se siitä. Ja ihan rohkeesti vaan bikinit päälle, voithan ostaa sellaiset, mitkä ei oo kovin paljastavat..

Hyvää kesää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


girl 86 kirjoitti:

Niin, mullahan on raskausarpia rinnoissa... Oisko jollaki samaa ongelmaa?? En kehtaa kulkee bikineissä ku ne näkyy... Saisko niitä millää pois? Näkyykö ne vielä aikusenaki??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu