Radiotechnican osia

Onko kellekään jäänyt nurkkiin pyörimään Radiotechnica 150W kajareiden osia?
Tervetta olis seuraaville:
-Diskantin suojakehys
-Keskiäänen suojaritilä
-Basson suojaritilä
-Bassorefleksi aukon muoviritilä.
Olis kyllä hyvä jos nuo sais jostain vielä.
[email protected]
2256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Väärinhän se nimi tuli kirjoitettua, mutta
kaikkihan tietävät, että kyseessä on radiotehnika:n kajarit.

Äänestä

Mikähän malli olikaan kyseessä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Esa kirjoitti:

Onko kellekään jäänyt nurkkiin pyörimään Radiotechnica 150W kajareiden osia?
Tervetta olis seuraaville:
-Diskantin suojakehys
-Keskiäänen suojaritilä
-Basson suojaritilä
-Bassorefleksi aukon muoviritilä.
Olis kyllä hyvä jos nuo sais jostain vielä.
[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu