Kansan äänestyskö

tällä palstalla on käynnissä? Eiköhän anneta oikeuslaitoksen tutkia asia ja tehdä oikeudenmukainen päätös.
2301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tämä on suomi24 keskustelu.Täällä on tarkoitus keskustella.Eiköhän oikeus laitos tutki ja tee oikeudenmukaisen päätöksen siitä huolimatta vaikka me täällä keskustellaankin.

Mutta sitä toivoisin ettei jokainen tee uutta otsikkoa ja keskustelua samasta asiasta.

Äänestä
  • Jotkut kyllä keskusteleekin, mutta suurimmaksi osaksi tämä on juupas-eipäs jauhamista ja välillä väitetään kuta kulloinkin enempi tai vähempi hulluksi, koska ei ole samaa mieltä kuin edellinen kirjoittaja. No eipä se mitään, jokaisella on tietenkin puhevalta, mutta ei onneksi äänivaltaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei äänioikeutettu kirjoitti:

tällä palstalla on käynnissä? Eiköhän anneta oikeuslaitoksen tutkia asia ja tehdä oikeudenmukainen päätös.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu