Oisko kellään mielipiteitä kallentorin liikkeistä?
Henkilökunnasta, palvelusta, ilmapiirist????
Henkilökunnasta, palvelusta, ilmapiirist????
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Nauravassa kokissa on ainaki mukava käydä.
Henkilökunta on osaavaa ja palvelu pelaa,
imapiiri ihan ok.
Ite oon käyny kavereitten kanssa vain kahvilla,
mut oishan siellä ihan herkullisen näköstä ruokaaki seisovasta pöydästä, pitänee joskus kokeilla.
Dressamnissa on loistava palvelu samoin kuin myös Kokkolan optiikassa. Nauravassa Kokissa on hyvät sapuskat kohtuuhintaan. Tarvaisella on kovia myyntitykkejä ja asiakaspalvelukin on ihan jees. Välillä vähän häiritsee sen "pikkumiehen" myyntitekniikka joka menee herkästi överiksi ja asiakkaan aliarvioimiseksi. Ystävällinen asiakaspalvelija on kyllä sekin. Myös sotkassa tykkään käydä. Asiakaspalvelupointsit sille pitkälle kaverille. Foto-Björndahlista en niin tykkää kun ne on aika pihalla "tekniikasta".
Tietääkseni Foto Björndahl ei ole Kallentorilla....
Olen samaa mieltä siitä "pikkumiehestä", aikas usein hänen myyntitekniikkansa menee just tuohon, asiakkaan ali-arvioimiseen/arvostamiseen.
Nyt vähä piristystä iltapäivään, eli top.5 kallentorin firmojentyöntekijät, missä liikkeissä kauneimmat ja/tai komeimmat työntejät.
Kansa saa päättää... kaikki äänestämään.
(.)(.)
komeimmat myyjät löytyy kyllä ihan ehdottomasti tarvaiselta..
Joo tarvaisen nuoret pojat.... varsinkin se kalju harteikas... ja kahvion pojat on ihan jees (ei se valkotakkinen)