Stealth III S540:n XP ajurit

Diamondin sivuilla on ajurit vaan Windows 9x:än, Windows 2000:en ja WinNT4.0:an. Itselläni on XP ja Jedi Knightini ei toimi. Herjaa OpelGL:stä. Ajureiden päivitys on varmaan asiallista.
Joten minkä noista vaihtoehdoista otan?
1164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oletko katsonut, onko XP:n asennusrompulla ko. ajuria?
Jos ei ole, ottaisin 2000:n. NT:lle on tehty kovin vähän pelejä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kanootimies kirjoitti:

Diamondin sivuilla on ajurit vaan Windows 9x:än, Windows 2000:en ja WinNT4.0:an. Itselläni on XP ja Jedi Knightini ei toimi. Herjaa OpelGL:stä. Ajureiden päivitys on varmaan asiallista.
Joten minkä noista vaihtoehdoista otan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu